Consulta les llistes de les eleccions municipals 2019 a Gelida

Ja s’han publicat al Butlletí Oficial de l’Estat les 8 candidatures que concorreran a les Eleccions Muicipals de Gelida el pròxim diumenge 26 de maig.

Lluís Valls, Lluïsa Llop, Àlex Torras, Rubén López, Anna Enjuanes, José Antonio Santos, Montserrat Rovira i Álvaro Ariet ja tenen els equips conformats de cara als pròxims comicis municipals.

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUYA- CANDIDATURA PROGRÈS

  1. Lluís Miquel Valls Comas
  2. Maria Rigau Navarro
  3. Eva Casas González
  4. Sergio Sarmiento García
  5. Marc Monleón Carneros
  6. Mariana Miró Minaya
  7. Jesús Gómez Morón
  8. David Sans Acuña
  9. Mar Benavides Nebot
  10. Selene López Jiménez
  11. Carlos Arranz Barquet
  12. José Luis Maza Porcel
  13. Francesca Álvarez Molino

Suplents

  1. Mario Aguilar Escobar
  2. Diego Rebollo Gordillo
  3. Sandra Raposo García
  4. Juan Manuel Martínez Martínez
  5. Ana María Martínez Amigo
  6. Antonio García Cobos
  7. Rosa Maria Parera Cartró
  8. Alberto Morera Navarro
  9. Montserrat Nicolau Bargalló

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA – AGRUPACIÓ MUNICIPAL

  1. Lluïsa Llop i Fernàndez
  2. Daniel Garcia i Peris
  3. Margarida Bertran i Morell
  4. Santiago Gracian Sitjà
  5. Anna-Blanca Mititieri i Pieró
  6. Agustí Rivero i de la Cruz
  7. Matilde Pinto Lucas
  8. Joaquim Palomera i Plans
  9. Pilar Viñals i Gil
  10. Albert Sancho Font
  11. Irene Vidal Garcia
  12. Genís Llopart i Massana
  13. Cristina Guillaumet Martínez

Suplents

  1. Pere Josep Palacios i Peña
  2. Roser Cuadros i Margarit
  3. Adrià Oliver Almirall
  4. Esperança de Pablo i Arriba
  5. Arnau Romagosa Plans
  6. Consol Güell Mur
  7. Pau Jaume Xuriguera i Solà
  8. Rosa Garcia i Bosch
  9. Jordi Rosell i Cusó
  10. Núria Mas i Vilaplana

JUNTS PER CATALUNYA-GELIDA

  1. Àlex Torras Gonzalez
  2. Maria Isabel Noguera Ambros
  3. Xavier Camps Otegui
  4. Ferran Coma Rosell
  5. Esther Ramon Esquenazi
  6. Nuria Monteagudo Plana
  7. Josep Maria Rosell Cusó
  8. Sonia Populo Morais
  9. Jordi Albet Figueras
  10. Montserrat Farreras Gisbert
  11. Francesc Voltà Perarnau
  12. Rita Gómez Cardona
  13. Francesc de Gironella Bertran

Suplents

  1. Cristina Guitart Pallarés
  2. Jaume Bages Gili

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA

  1. Rubén López Hernandez
  2. Núria Pérez Álvarez
  3. Quim Navales Morera
  4. Daniel Subirana Miquel
  5. Irena Palou Julibert
  6. Judit Soler Lozano
  7. Jaume Palou Julibert
  8. Mireia Batlle Castro
  9. José Carlos (Chiqui) Cantón Rodríguez
  10. Rosa Isabel (Rosabel) Ferrer Sellas
  11. Marc Font Anguela
  12. Maria Moraño Mur
  13. Marcel Aranda y de Moya

Suplents

  1. Elisabet Forcada i Buch
  2. Josep (Pep) Puig Sanchís
  3. Sara Caballero Servent
  4. Alexandre Rodes Amores
  5. Jose Miguel (Jose) Maureiz Ortega

GELIDA EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM

  1. Anna Enjuanes Martí
  2. Carlos Enrique (Cata) Oller Bonilla
  3. Maria Mercedes González Ruano
  4. Anna Vadillo García
  5. Roberto Díaz Tamarit
  6. Jordi Moreras Palenzuela
  7. Iciar (Itziar) García Chopitea
  8. Maria Dolores (Lola) Macías Ariza
  9. Jacinto Vadillo Pulido
  10. Maria Isabel (Maribel) Rubio Rubio
  11. Mateo Saiz Blanco
  12. Aurora Farré Solé
  13. diego David Alvárez Aviles

Suplents

  1. Antonio Adrover Ramia
  2. Francisco Javier Martínez Cuevas
  3. Cèlia Dorado Siles

PARTIT POPULAR

  1. José Antonio Santos Espeso
  2. Natalia Cano Guitierrez
  3. Francisco-José Buendia Marcos
  4. Martín Ollé Espinach
  5. Laura Bonilla Sanchez
  6. Silivia Santos Espeso
  7. Marc Tisaire Santos
  8. Manuel Francisco Hijano Luque
  9. Eva Santos Espeso
  10. Kevin Borgonovo Santos
  11. Debora Blanch Gimenez
  12. Miguel Barrera Moreno
  13. Concepción Rueda Navarrete

Suplent

  1. Jordi Masip Balañà

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANÍA

  1. Álvaro Ariet García
  2. Carmen Lumbreras Martínez
  3. Alberto Ruiz Bermúdez
  4. María de los Ángeles Novella Jurado
  5. David Castillo Guzmán
  6. Rosario Martínez García
  7. María Teodora Redondo González
  8. Antonio Ruiz Mesa
  9. Marcelo Rodríguez Sánchez
  10. María Nieves Morón Chinchilla
  11. Cristina García Herrera
  12. Alberto Tomás Balagué
  13. Ramón Javier Expósito Garrido

GELIDA PER LA REPÚBLICA-PRIMÀRIES CATALUNYA

  1. Montserrat Rovira Casadevall
  2. Josefa Bertran Culla
  3. Pere Vallès Esteve
  4. Núria Viladot Presas
  5. Manuel Perez Estruga
  6. Arantxa Ferrer Ramos
  7. Maria Àngels Ferrer Sayol
  8. Sandra González Navarro
  9. Guillermo Duran Amengual
  10. Sergio Ciro Espiñeira Divison
  11. Sílvia Armengol Sánchez
  12. Marc Garriga Rodó
  13. Mercè Marinè Ferré

Suplents

  1. Maria Carme Rius Font
  2. Lluís Morera Arrufat
  3. Climent Clerch Valls
  4. Immaculada Miró Galindo
  5. Isabel Graciela Jecke Puchades
  6. Núria Coma Terrades
  7. Jaume Gol Llopart

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *